0
ДОВІРЯЮЧИХ КЛІЄНТІВ

143 000 000 грн.

ЗБЕРЕЖЕНИХ КЛІЄНТАМ
0%
ВИГРАНИХ СПРАВ

11 років

ЮРИДИЧНОЇ ПРАКТИКИ

ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО

Допомога в прийнятті і оформленні спадку. Вирішення питання з проблемними кредитами будь-якої складності, розділ майна подружжя…

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Захист від кримінального переслідування на будь-якій стадії досудового слідства. Захист на стадії судового розгляду в першій, апеляційній і касаційній…

АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО

Відновлення на роботі. Спори з державними органами і органами місцевого самоврядування. Оскарження рішень про залучення до адмін…

ГОСПОДАРСЬКЕ ПРАВО

Комплексне абонентське обслуговування суб’єктів підприємницької діяльності. Стягнення заборгованостей з юридичних осіб…

ДАВАЙТЕ ПОЗНАЙОМИМОСЬ

Я Олексій Гаєвський, адвокат. Надаю висококваліфіковані юридичні послуги в Києві. Як адвокат з багаторічним досвідом роботи в галузі юриспруденції, що володіє високим рівнем знань і широким спектром практичних навичок, я гарантую захист ваших інтересів і прав.

Хоч і кажуть, що ідея справедливості незаперечна, в багатьох випадках її ставлять під сумнів. Завдання адвоката — розвіяти ці сумніви і захистити право людини на справедливість.

Саме адвокат зможе відстояти права і гідність людини в складній ситуації.

Якщо вам необхідний кваліфікований сімейний адвокат, фахівець в сферах адміністративного, кримінального та господарського права, то перед вами професіонал з унікальним досвідом і бездоганною репутацією.

Якщо вам необхідна консультація або юридичні послуги адвоката в Києві, ви можете сміливо довірити свою справу професіоналу з багаторічним досвідом роботи в області юриспруденції, чия порада допоможе домогтися успіху або поліпшити результат вашої справи.

МОЯ ІСТОРІЯ:

– 2006: Освіта

Закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого в Харкові.

– 2006: Помічник Прокурора

З квітня 2006 по березень 2010 року працював на посаді помічника прокурора м. Біла Церква Київської області.

– 2010: Прокурор Відділу

З березня 2010 по листопад 2011 року працював на посаді прокурора відділу прокуратури Київської області.

– 2011: Адвокат

У січні 2011 року успішно склав іспит і отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

– 2017: Керівник

З квітня 2017 року являюся засновником і керівним партнером адвокатського об’єднання Legal Solution Group.

Довіра, чесність і результативність

Глибоке знання специфіки ринку юриспруденції, гнучкий підхід з чітким розумінням потреб клієнтів є головними аспектами роботи адвоката. Професійний адвокат швидко включається в процес і допоможе вирішити виниклі проблеми на будь-якому їх етапі.

 • Адвокат по сімейних справах

  Спеціаліст з питань сімейного права особливо цінується на ринку юридичних послуг, адже хороший сімейний адвокат повинен не тільки знати всі обставини справи, а й підходити до неї з холодною головою.

  Тут юрист повинен бути трохи психологом, щоб зняти напругу між учасниками справи. Допомога адвоката з питань сімейного права включає в себе не тільки розірвання шлюбу, але і поділ майна подружжя, виплату аліментів, допомогу в прийнятті спадщини і розділ її в спірних ситуаціях, складанні заповіту, складанні і оспорюванні шлюбних контрактів.

  Допомогу адвоката також можна отримати в порядку консультування. Сімейний адвокат відповість на ваше питання і запропонує певну стратегію дій.

 • Адвокат з нерухомості

  Кожен день люди здійснюють операції з купівлі та продажу нерухомості. Щоб убезпечити себе від шахраїв і законно вступити в права володіння своєю власністю, важливо отримати кваліфіковану допомогу адвоката.

  Досвідчений адвокат з нерухомості допоможе розібратися в питаннях приватизації майна, визнанні прав власності, поділу будинку між власниками. Складе договір про оренду приміщення, встановить порядок користування ним (особливо коли виникають суперечки між орендодавцем і власником), зніме арешт з майна, а також надасть допомогу в складанні супровідної документації.

  До того ж адвокат з нерухомості буде виконувати функції вашого особистого юриста, і ви зможете своєчасно отримувати кваліфіковану консультацію з усіх виникаючих питань. Уклавши договір з адвокатом, ви гарантовано захистите себе від шахрайських дій.

 • Адвокат у кримінальних справах

  Адвокат у кримінальних справах надає повний спектр юридичних послуг з захисту інтересів свого підзахисного.

  Дотримуючись активної правової точки зору, захисник аналізує і оголошує в суді необхідні докази безневинності довірителя. Тому  консультація адвоката потрібна для ретельного збору доказової бази.

  Саме перша консультація адвоката допоможе вам скоординувати свої дії на позитивне завершення кримінального провадження.

  Адвокат у кримінальних справах — кваліфікований юрист, який завдяки своїм знанням і практичним навичкам зможе мінімізувати наслідки кримінального переслідування.

 • Податковий адвокат

  Кваліфіковано і оперативно вирішити виниклі податкові спори вам допоможе податковий адвокат, основним завданням якого є збір необхідної доказової бази, підтвердженої документально, а також захист прав свого довірителя в вищих податкових органах або ж в суді.

  Адвокат з податкових спорів необхідний в тих випадках, коли платнику податків були необґрунтовано нараховані податки в результаті перевірок податкових інспекторів.

  Добре сплановані дії податкового адвоката допоможуть вам заощадити кошти і надалі бути готовим до подібного роду ситуацій, тому вкрай важливо звернутися до фахівця вчасно.

СТАТТІ І ВІДГУКИ

ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Заповніть форму, щоб отримати консультацію