Абонентське обслуговування юридичних осіб – це комплексний юридичний супровід всіх юридичних процесів вашої компанії, яке дозволяє вирішувати всі питання, що виникають в ході здійснення підприємницької діяльності. Юрист для компанії буде проводити юридичні консультації, необхідні для нормальної роботи суб’єкта підприємницької діяльності, а в разі виникнення різних ситуацій, що вимагають втручання компетентного юриста, – швидко приймати комплекс необхідних заходів.

Я, як адвокат з великим стажем роботи, надаю якісні юридичні послуги для юридичних осіб в різних сферах права, дотримуючись при цьому стовідсоткової конфіденційності у відносинах з клієнтами.

Юрист для компанії надає такий комплекс послуг:

  • Консультації з правових питань діяльності (надання усних та письмових роз’яснень; надання рекомендацій з питань господарської діяльності; надання консультацій і роз’яснень по телефону або за допомогою електронної пошти; участь в переговорах за участю клієнта, пов’язаних з його діяльністю).
  • Підготовка всіх документів з правових питань діяльності юридичної особи.
  • Розробка або експертиза договорів, контрактів, угод.
  • Представництво інтересів клієнта в судових установах, органах державної влади, місцевого самоврядування, перед будь-якими підприємствами, установами та організаціями з питань захисту законних прав та охоронюваних законом інтересів клієнта у відносинах з контролюючими та / або наглядовими органами.
  • Кодифікація та систематизація чинного законодавства щодо сфери діяльності клієнта (інформування клієнта про зміни в чинному законодавстві України, якщо ці зміни пов’язані з господарською діяльністю клієнта; інформування клієнта про проекти законодавчих нормативних актів, які стосуються господарської діяльності клієнта).

Оскільки українське законодавство постійно зазнає зміни, то абонентське юридичне обслуговування – необхідність для тих юридичних осіб, які бажають тримати все під контролем і бути попереду.

Безумовно, на певному етапі роботи компанії частково юридично супроводжувати господарську діяльність може і секретар, і головний бухгалтер, або помічник керівника. Однак їх компетентності буде недостатньо для вирішення питань, які вимагають юридичних навичок і умінь, юридичного досвіду, особливо для великих підприємств – це необхідність.

Важливість співпраці з адвокатом обумовлена ​​не стільки фінансово-економічним становищем в нашій країні, скільки специфікою бізнесу в Україні в цілому, коли постійно виникають різні ризики. Різноманіття послуг в рамках комплексного абонентського юридичного обслуговування значно ширше, ніж звичайні посадові обов’язки штатних юристів. Залучений же юрист для компанії володіє різноплановим досвідом, оскільки співпрацює з багатьма як фізичними, так і юридичними особами, а також у своїй роботі регулярно стикається з різними випадками у своїй практиці.