Різні соціально-економічні проблеми в країні, а також особисті фінансові проблеми змушують громадян України погоджуватися на оформлення кредитного договору. Але перед оформленням кредиту буває так, що позичальник не враховує всі особливості додаткових пунктів договору.

Банки, в свою чергу, часто користуються незнанням громадянами законів і маскують в договорі додаткові нюанси, завдяки яким позичальник може заплатити в кілька разів більше, ніж розраховував.

Коли кредити перетворюються в «проблемні», позичальники думають про те, як би визнати цей договір недійсним і позбутися передбачені ним обов’язки. Проблема в тому, що вимоги, які банк висуває позичальникові, часто цілком законні, а тому повністю уникнути виплат і обійти свої зобов’язання, в такому випадку, не вийде. Другий варіант, який приходить в голову позичальникові – продати заставне майно за дуже невигідною ціною. Обидва представлених варіанти є не кращим рішенням.

Що робити, якщо загрожує суд за несплату кредиту??

По-перше, не панікувати, а раціонально мислити. Якщо банк подав позов до суду, значить, на думку банку, ви порушили свої кредитні зобов’язання. Однак, це ще не значить, що правда і закон на боці банка.

Адвокат по кредитах зможе вибудувати чітку систему захисту інтересів позичальника і підібрати індивідуальну стратегію. Правильна стратегія може допомогти не тільки в оскарженні зобов’язань позичальника, але і в визнання дій банку незаконними.

Чому в суперечках з банком важливий кваліфікований адвокат по кредитах?

Банки – це серйозні фінансово-кредитні організації, які надають послуги уряду, юридичним і фізичним особам. Звичайному громадянину складно заглибитися в усі фінансові аспекти і гідно захистити свою позицію самостійно. Тим більше фінансово-кредитні організації мають досвідчених адвокатів, які заздалегідь ознайомлені з усіма нюансами договору і мають чітко розроблену стратегію захисту свого боку. Так що фінансово «непідкованих» людині буде важко заперечувати залізні аргументи такого адвоката.

Наступна проблема, з якою стикаються позичальники – Третейські суди, які найчастіше банки вибирають заздалегідь. Третейський суд частіше схиляється на бік фінансово-кредитної організації і задовольняє вимоги кредитора, не враховуючи вимоги позичальника. Професійний адвокат по кредитах потрібен і боржнику. Юрист вчасно простежить, щоб при підписанні договору не порушувалися принципи рівності, законності і чесності. Юрист по кредитах оцінить правомірність вибору Третейського суду і в будь-якому випадку зможе захистити Вашу позицію в суді.

Суд по кредиту – справа не з легких. Заперечувати кредитний борг і його законність повинен професіонал своєї справи – і я, як кваліфікований адвокат, гарантую Вам захист Ваших прав та майна. Якщо все здійснювалося правомірно, я зможу знизити вимоги банку по відношенню до Вас. Але якщо ж банк за допомогою незаконних дій пред’явив Вам вимоги з виплати додаткових відсотків – я оскаржу це рішення і заявлю позов про визнання кредитного договору недійсним.