Послуги

– ОЗНАЙОМТЕСЯ З УСІМА ПОСЛУГАМИ –

Послуги адвоката

Впевненість у завтрашньому дні, безпеку та чітке розуміння того, що права і законні інтереси кожної людини незаперечні, вам може забезпечити тільки висококваліфікований адвокат.

Я надаю юридичні послуги зі знанням і розумінням всієї специфіки законодавчої бази України. Ви можете уточнити питання, яке вас цікавить, і записатися на консультацію, заповнивши форму в кінці сторінки.

Головний офіс знаходиться в Києві, куди ви можете звернутися за допомогою з наступних юридичних питань:

Главная

Надання послуг із захисту прав в майнових і особистих немайнових відносинах. Повний юридичний супровід під час оформлення договорів, а також правовий контроль щодо їх виконання.

Главная

Приватні юридичні послуги — це надання професійної правової допомоги при адміністративних правопорушеннях, яка здійснюється у вигляді ініціювання досудового врегулювання адміністративного провадження, а також у захисті прав та інтересів довірителя в суді.

Главная

Адвокат у кримінальних справах допоможе відстояти права клієнта на всіх стадіях кримінального провадження. Я виступлю надійним захисником для кожної людини, що опинилася в складній життєвій ситуації.

Главная

Послуги адвоката припускають активні дії в аналізі господарського спору і дотримання механізму досудового врегулювання справи, що позитивно впливає на фінансову складову конфліктуючих сторін.

ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

З 9:00 до 15:00 всі бажаючі, зможуть отримати консультацію адвоката високой кваліфікації.
Консультації з юридичних питань для організацій і підприємців.

Scroll to Top