Той не адвокат, хто не здатний виграти, захищаючи інтереси будь-якої з двох сторін.

ПРО СЕБЕ

Вітаю!

Я Олексій Гаєвський — професійний адвокат з багаторічним досвідом роботи в сфері юриспруденції. Спеціалізуюся в питаннях цивільного, адміністративного, кримінального та господарського права.

Кожен клієнт для мене важливий, тому я працюю на результат, а не на продовження процесу. Економлю ваш час — швидко включаюсь в процес на будь-якому етапі справи. Це стосується в тому числі і досудового врегулювання спорів.

Часто надаю безкоштовні консультації, які допомагають зорієнтувати клієнта на досягнення конкретних цілей і спрогнозувати результат його справи.

Працюю швидко і ефективно, чим економлю ваші гроші.

Адвокат Олексій Гаєвський

1

Професійний досвід адвоката

Багаторічний досвід в сфері юриспруденції включає в себе не тільки відмінне знання законів, а й успішну практику захисту в суді. Я гарантую вам конфіденційність, прозорість, надійність і можу запропонувати свою допомогу практично в будь-якій сфері. Орієнтую довірителя на чесний результат, враховуючи всі можливі складнощі, про які своєчасно інформую.

2

Робота з експертом

Я допоможу, якщо вам необхідно найняти адвоката для вирішення судової тяганини або отримати професійну консультацію у фахівця з кримінальних справ, правозахисника в сфері адміністративного, цивільного і господарського права. Також, завдяки багаторічній роботі в прокуратурі, чудово орієнтуюся в тонкощах ведення слідства і судового процесу.

3
Індивідуальний підхід

Юридична консультація означає індивідуальний підхід до довірителя, його проблем і цілей. Я враховую психологічний аспект, поетапно роз’яснюю ситуацію і відкритий до діалогу, в якому мені легко поставити запитання і отримати на нього зрозумілу відповідь.

4
Вибір вигідної для вас стратегії

Щоб не припуститися помилок в конкретній ситуації і в повній мірі дотриматися букви закону, потрібно найняти досвідченого юриста. Я відношу себе саме до таких фахівців — пояснюю суть проблеми і покрокове її рішення вже на першій консультації. Я добре розбираюся в тонкощах судочинства і задіюю всі необхідні ресурси для виходу з ситуації.

5

Юридична консультація

Юридична консультація на професійному рівні включає в себе правову оцінку ситуації, розробку стратегії поведінки в суді, а також надання допомоги в оформленні договорів, заяв та іншої документації для вирішення суперечок. Консультація з юридичних питань може бути як усною, так і письмовою (правовий висновок), проте завжди має на увазі індивідуальний підхід до клієнта, чесність і професіоналізм.

6
Робота на результат

Я орієнтований на отримання результату. Я не затягую процес, а намагаюся провести справу в максимально стислі терміни. Подібна ефективність обумовлена ​​професіоналізмом і активною співпрацею з різними галузями бізнесу.

ЩО ВИ МАЄТЕ ПРО МЕНЕ ЗНАТИ

Обіцяю тільки правду

Вирішую спірні питання з банками та фінансовими установами

Знахожу найвигідніші
умови для вирішення справи

Працюю на результат

До останнього захищаю клієнта

Комплексно підхожу до прийняття рішень

ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Заповніть форму,
і я вам зателефоную

Scroll to Top